مرگ زرافه مثل فیلم ها

نحوه مرگ یک زرافه در اتوبان، مخاطبان را به یاد فیلم ها به خصوص فیلم های طنز می اندازد چرا که این نوع اتفاقات معمولا در فیلم ها به خصوص فیلم های طنز صورت می پذیرد.یک نهاد مدافع حقوق حیوانات در آفریقای جنوبی در حال بررسی مرگ زرافه‌ای است که سوار بر کامیونی در بزرگراه در حال انتقال به مزرعه بود.شاهدان عینی می‌گویند که یکی از دو زرافه سوار کامیون، سرش به پل بزرگراه در ژوهانسبورگ برخورد کرد.

 

 

مرگ زرافه مثل فیلم ها - تصویر 1

کامیون بعد از این اتفاق چندین ساعت برای تعمیر متوقف شد.هر دو زرافه به یک دامپزشکی منتقل شدند. اما سازمان ملی حفاظت از حیوانات در برابر خشونت گفته یکی از زرافه ها بعد از رسیدن به بیمارستان مرده است.این حادثه در شبکه های اجتماعی سروصدای زیادی به راه انداخته است.

 

مرگ زرافه مثل فیلم ها - تصویر 2
صحنه ای از فیلم
 
 

به گزارش بی بی سی، ریکی آلن رئیس سازمان ملی حفاظت از حیوانات در برابر خشونت تایید کرده که زرافه براثر ضربه شدید به سرش مرده است ولی گفته برای بررسی علت دقیق‌تر مرگ، زرافه کالبد شکافی خواهد شد.این حیوانات در حال انتقال به مزرعه‌ای بودند که در صد و شصت کیلومتری بیرون ژوهانسبورگ قرار دارد.این اتفاق مخاطبان را بیشتر به یا صحنه های طنز فیلم های سینمایی می اندازد از جمله فیلم خماری(hangover) که اتفاقی مشابه این حادثه دلخراش صورت گرفت، و زرافه موجود در فیلم با برخورد سرش به پل بزرگراه، سرش از تن جدا شده و می میرد.

 

مرگ زرافه مثل فیلم ها - تصویر 3
صحنه ای از فیلم
 
 

اینگونه حوادث که ناشی از بی احتیاطی است معمولا در فیلم ها صورت می پذیرد و کمتر مردم باور میکنند که اینقدر برخی بی احتیاط و بی توجه باشند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه